Nejnovější recenze ze sekce Vazače

Opus Junior

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. listopadu 2011

Zakoupeno v K24.cz

• kvalitní a nejlevnější zboží, ihned na skladě
  • obchod jsem déle hledala při osobním odběru

jsem velice spokojená, funguje super, pěkný desing, barva, k stroji jsem jako dárek dostala fleshku,doporučuji zde nakupovat.

Fellowes Pulsar

Fellowes Pulsar

Přidáno: 2. listopadu 2011

• 100% vyhovuje našim požadavkům
  • Prozatím žádná proti

Starý přístroj dosloužil a tento splnil veškerá očekávání. Cenově byl na trhu nejzajímavější.

Fellowes Quasar

Fellowes Quasar

Přidáno: 3. října 2011

Zakoupeno v PPelectronic.cz

Za přijatelnou cenu perfektní výsledek

PEACH Star binder 21

PEACH Star binder 21

Ověřený zákazník Obchůdeček Ověřený zákazník

Přidáno: 12. července 2011

Zakoupeno v Obchůdeček

• nic!!!!
  • Posílají starší tip nežli uvádějí na foto!!!!!!!!!

Nedostal sem Fa a dostal starší tip vazače(než uvádějí na foto)!

GBC Velobinder

GBC Velobinder

Ověřený zákazník MP Toner spol. s r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 21. května 2011

Zakoupeno v MP Toner spol. s r.o.

masivní

GBC BINDMATE

GBC BINDMATE

Ověřený zákazník MP Toner spol. s r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 21. května 2011

Zakoupeno v MP Toner spol. s r.o.

není samostatná páka na děrování

GBC Wirebind W15

GBC Wirebind W15

Přidáno: 21. března 2011

Zakoupeno v PPelectronic.cz

Kvalitní produkt za rozumnou cenu.

GBC MULTIBIND 208

GBC MULTIBIND 208

Ověřený zákazník OK Computers Ověřený zákazník

Přidáno: 18. prosince 2010

Zakoupeno v OK Computers

• Jednoduchá práce
  • Zatím jsem nezjistil

Velmi dobrý jak pro osobní tak kancelářskou práci.

Ověřený zákazník Elbedy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. září 2010

Zakoupeno v Elbedy.cz

• Pro domácí občasné použití super.
  • Má i děrovačku na 4 díry do pořadníků. Mám ho krátce, trochu mě zajímá, kolik se na něm sešije stránek než se teda opotřebuje. Pomohla mi ukázka jak s tím pracovat na you tube.

Rozhodla jsem se pro tento vazač, abych nemusela chodit vázat do kopír.obchodu. Cena max.do 1.000,--Kč je odpovídající, za víc bych ho určitě nesháněla, (kdo nabízí za víc, chce vydělat, nevypovídá to určitě o vyšší kvalitě stroje). Když chcete investovat víc peněz, jsou jiné modely než tento. Výsledky vypadají hezky, profesionálně, snadné použití. Pro moji domácí potřebu občasného svázání je to super, jsem moc spokojená.

GBC CombBind C110

GBC CombBind C110

Přidáno: 27. července 2010

• kvalitně provedená práce
  • do kanceláře i pro domácí využití
  • snadná obsluha
  • kroužkuje formáty A4
  • dostatečná kapacita vázání
  • praktické rozměry
  • moderní design
  • dobře děruje i váže
  • vyšší cena
  • dost těžký na přenášení

Tento přístroj máme v práci, ale je samozřejmě vhodný i domácích podmínek. Kromě pracovních povinností ho využívám i ke studiu - na děrování a vázání poznámek z přednášek či na úpravu okopírovaných skript. Obsluha je velice snadná, zvládne ji každý. Děrovač pracuje maximálně s formáty A4, což je však dostačující, tím pádem je záběr jeho pracovní šíře 29.7cm. Rozteč je až 21 otvorů na plochu. Kapacita vázání je ucházející, já jsem zatím zkoušela vázat maximálně cca 250 listů a nebyl problém. V každém případě tento přístroj ušetří spoustu času i práce. Přístroj je díky přísavkám stabilní, takže se nijak nehýbe a díky tomu je práce kvalitně odvedená. Obsluha probíhá manuálně. Na případné přenášení je dost těžký. Taktéž pro někoho může být odrazujícím faktem vyšší cena.

GBC CLICKMAN

GBC CLICKMAN

Ověřený zákazník TENO PLUS Ověřený zákazník

Přidáno: 28. května 2010

(naposledy upraveno 28. května 2010)

Zakoupeno v TENO PLUS

• skvely vyrobek pro pridavani dokumentu do slozky, jednoduchost ovladani pro mensi kvantitu je vyborny
  • derovacka pro 6 listu je celkem malo, a vyssi pocet je cenove prilis vysoky
  • derovacka je take 'presne' na A4, takze kdyz laminuji, musim nahore a dole orezavat, aby se veslo

velmi se mi libi jednoduchost tohoto systemu (mozno otevrit a zavrit bez pouziti nastroju), velmi prakticky pro mensi pocet stranek

PEACH Home Binder

PEACH Home Binder

Ověřený zákazník IceTech s. r. o. Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2010

Zakoupeno v IceTech s. r. o.

• kroužková vazba + děrování 4 díry
  • pro posun okraje je třeba použít šroubovák
  • při vkládání listů do vazby trochu překáží děrovací páka

Je určen pro občasné použití. K tomu slouží dobře. Nízká cena je vykoupena nižším komfortem.

Přidáno: 13. ledna 2010

• lehký
  • levný
  • výborná a jednoduchá obsluha
  • i do polních podmínek
  • rychlejší opotřebování

Dá se použít skoro v každém prostředí a počasí. Vyzkoušeno v průběhu vojenských cvičení. Jednoduchá obsluha, naučí se každý, pracuje bez chyb, pokud je tedy nezpůsobíte záměrně. Dobrá cena vůči statním výrobkům. Dobrá konstrukce.

PEACH PB300-11 A4

PEACH PB300-11 A4

Ověřený zákazník IceTech s. r. o. Ověřený zákazník

Přidáno: 27. listopadu 2009

Zakoupeno v IceTech s. r. o.

• nizka cena
  • v nabidce o popisu tohoto vyrobku v E-shopu neni uvedeno dost dulezite, ze strojek spiraluje jen s draty do prumeru 6mm !!!

trosku spise hracka, ale odpovidajici teto prodejni cene !!!!, spiraluje jen draty do 6mm!! neni tedy na silnejsi hrbety - tedy pro vice papiru nez do prumeru max 6mm...,

PEACH Desktop EC 21/W34

PEACH Desktop EC 21/W34

Přidáno: 22. srpna 2009

• Extrémě jednoduchá obsluha, díky elektrickému pohonu nožů je snadné i děrování velkého počtu stránek pro vázání.
  • Díky ele. pohonu může celý den vázat i sekretářka a nebude mit mozoly.
  • Zatím jsme svázali 1500 katalogů o 350 stránkách a PEACH Desktop EC 21/W34 se zatím vůbec nezadýchal.
  • Pro tento stroj hraje úplně všechno.
  • Nutnost mít poruce elektrickou zásuvku, musíte si vyčlenit místo jenom po tento vazač, náš starý byl uložen ve skříni a když ho někdo potřeboval tak ho jen vyndal a někde něco svázal. Tento typ má vlastní stůl, ale těžko říct zda je to mínus.

Velice slušný a robustní stroj s elektrickým pohonem. Pro společnosti které vázají do kroužků katalogy nenahraditelný pomocník který ušetří spoustu práce. Mohu jenom doporučit

Renz SRW 360

Renz SRW 360

Přidáno: 14. července 2009

• Uživatelský komfort
  • spolehlivost
  • robustní provedení
  • vhodný i pro poskytování služeb v menším rozsahu
  • made in Germany ! (žádná Čína)
  • produkt střední vyšší cenové kategorie

Špičkový vazač pro vazbu do kovových hřbetů s roztečí ok 3/1" (stejné jako na kaledářích). Robustní provedení, uživatelsky se s ním velmi dobře pracuje. Pokud vám záleží na úrovni vázaných dokumentů a zpracováváte řádově vyšší objem svazků lze tento stroj jen doporučit. Na trhu těžko najdete v této cenové kategori lepší stroj. Je velice oblíben pro malonákladovou vazbu personalizavných kalendářů. viz. http://www.krouzkovavazba.cz...

Zobrazuji 261 - 276 ze 276 recenzí 1...10 11 12 13 [ 14 ]